درباره ما

شاید اصلی‌ترین دغدغه‌ی دانشجویان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، صاحبان کسب و کار، بازرگانان و همه‌ی کسانی که به‌نحوی با زبان‌هایی غیر از فارسی سروکار دارند پیدا کردن یک مترجم حرفه‌ای،متعهد و متخصص است تا بتوانند متون مختلف خودرا برای ترجمه برون‌سپاری کنند.ترجمه نو به عنوان یک همراه و متخصص حرفه‌ای، با تکیه بر تیم مترجمین و ارزیابان خود به شما کمک می‌کند تا بدون اتلاف وقت و صرف هزینه‌های فراوان، از متون خود ترجمه تخصصی و با کیفیت داشته باشید و یا متون خودرا به‌صورت حرفه‌ای ویرایش نمایید.

مرکز ترجمه تخصصی ترجمه نو  با همکاري گروهي از مترجمين متخصص، متعهد و جوان راه اندازي گرديده و هدف آن ارائه خدماتي دقيق، سريع و با کيفيت در زمينه ترجمه تخصصی انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با قيمتي عادلانه و مناسب در تمامي زمينه هاي علمي و تحقيقاتي مي باشد. کليه خدمات ترجمه اين گروه از طريق ايميل، تلفن و پيامک ارائه و پشتيباني مي شوند.


گروه ترجمه تخصصی ترجمه نو در بخش ترجمه تخصصی فعاليت گسترده اي دارد و کاربران محترم مي توانند تنها به وسيله انجام يک پروسه کوتاه اقدام به ثبت سفارش ترجمه هاي آنلاين خود در این زمینه نمايند. اين گروه با همکاري تيمي وسيع و کارآزموده از مترجمين فعال توانايي انجام صدها پروژه ترجمه آنلاين را در زمينه انگليسي به فارسي و فارسی به انگلیسی در مدتي کوتاه داراست.

مرکز ترجمه نو امکانی را فراهم ساخته است که مشتریان عزیز با صرف کمترین زمان و مناسب ترین هزینه، سفارشات خود را به سادگی ثبت نمایند. تمامی مراحل ارسال فایل ترجمه، واریز وجه، هماهنگی جهت زمان تحویل و دریافت فایل ترجمه، به صورت غیر حضوری قابل انجام است. جهت ثبت سفارش خود می توانید پس از ثبت نام در سایت و ورود با نام کاربری خود، از قسمت ثبت سفارش ترجمه، فایل خود را آپلود نموده و ارسال نمائید. همکاران ما فایل ترجمه شما را در سریع ترین زمان قیمت گذاری خواهند نمود.

* خدمات ارائه شده در قالب زیر می باشد :

1)ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقالات، متون، کتاب، وب سایت ها، کاتالوگ، بروشور، ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه ها و

 2)ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات، متون، کتاب، وب سایت ها، کاتالوگ، بروشور، ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه ها و

3) ویرایش مقالات ISI

4)ویرایش مقالات فارسی

تمامی حقوق برای موسسه ترجمه نو  محفوظ است.

logo-samandehi